Urządzenia marki Vesco idalenie nadają się do Twojego ogrodu

Vesco T20/80 to bez wątpienia jest to jeden z najlepszych urządzeń w historii jakie do tej pory powstały. Idealnie trzyma się w ręce, pięknie obcina. Cena trochę wysoka, ale tak na prawdę jest on dożywotni, za sprawą wymiennych części. Kupiłbym drugi raz
Marcin
4.5/5
Sekator A6 daje sobie rade z ponad 3 cm gałązkami, gałązki do 2 cm tnie jakby były z masła, można ciąć gałązki na plasterki jak ogórka na mizerię. Sekator świetne wykonany, wizualnie również prezentuje się znakomicie, praktycznie zaprojektowany
Daniel
5/5
Sekator Vesco T20 godny polecenia, wykonany z niezwykłą precyzją. Doskonale leży w dłoni, wykonany z dobrych materiałów. Jest wart tych pieniędzy.
Andrzej
5/5
Coż dodać - Vesco - klasa! Trochę średniowieczne zabezpieczenie przed otwarciem ale na pewno da radę i jest na lata. Cięcie jest dokładne i szybkie. Polecam.
Michał
5/5
Jestem pozytywnie zaskoczony. Sekator elektryczny X30 wyciął u mnie już kilkanaście tysięcy pędów, począwszy od krzewów owocowych na drzewkach kończąc. Na ostrzu nie widać śladów zużycia czy wyszczerbiania się. Używany w szkółce. Sekator bardzo szybki, tnie się naprawdę fajnie. Dwie szerokości otwarcia ostrza. Akumulator trzyma do ostatniego cięcia.
Tomasz
5/5
Bardzo dobre pierwsze godziny pracy - akumulator znosi ok.4h pracy, dlatego dobrze, że są dwa, średnica cięcia max 3cm. Urządzenie dla odpowiedzialnych - reakcja nożyc na spust jest szybka no i nie pyta, czy to drewno czy coś innego... Fajna waga i bardzo dobrze się nim operuje, łącznie z aku bardzo fajnie wyważony. Dobry zestaw za te pieniądze.
Łukasz
5/5
Bardzo dobre sekatory. Ostre nie zaginą cieniutkich gałązek ale je uciną. Polecam choć jest dość drogi, ale wart jest swojej ceny.
Radek
4/5
Posiadam t20 z przekładnią jest świetny do gałęzi do 40mm. Jedno cięcie i po sprawie. Przekładnia spisuje się rewelacyjnie, cięcie nie wymaga dużej siły. W jabłoń wchodzi jak w masło z czereśnią i śliwą również nie ma problemu z cięciem. Przy średnicach powyżej 40mm trochę strach napierać by wykonać jedno cięcie ale można sposobem na kilka razy (z lekkim obrotem między cięciami, 2-3-razy).
Piotr
5/5